• Location: Park Inn by Radisson Kaunas

Kasmetinis tarptautinis Baltijos šalių durpių gamintojų forumas šiais metais vyks Kaune.  Tai neabejotinai svarbus durpių pramonei tarptautinis renginys, kurio tikslas – pristatyti durpių pramonės stabilumą, pasiekimus ir perspektyvas, pasidalinti patirtimi tarp skirtingų šalių verslininkų.

 

Šiais metais forume laukiama daugiau kaip 200 dalyvių: ne tik durpių bei durpinių substratų gamintojų, bet ir durpių substratuose naudojamų trąšų, priedų bei kitų produktų tiekėjų, durpių įrengimų gamintojų, aplinkosaugininkų, mokslininkų, aptarnaujančių verslo struktūrų atstovų, senų pažįstamų bei naujų kolegų.

Kaip įprasta, į forumą noriai atvyksta svečiai iš įvairiausių pasaulio kraštų: Belgijoje įsikūrusios Europos durpių ir auginimo terpės asociacijos EPAGMA, taip pat asociacijos  EPE Energy Peat Europe vadovai, Suomijoje įsikūrusios tarptautinės durpynų bendruomenės IPS, kurios pradininkė Kanada, valdybos nariai, taip pat pranešėjai iš Nyderlandų, Vokietijos, kt.

Baltijos šalių durpių gamintojų forumo 2016 dalyvių atvyks pasveikinti valdžios atstovai.

Forumas prasidės konferencija, kurioje bus skaitomi pranešimai apie Lietuvos bei pasaulio ekonominę padėtį ir situaciją pramonėje, investicinį klimatą Lietuvoje, tarptautinių asocijuotų durpių pramonės struktūrų veiklą, o šią dalį užbaigs apibendrinanti panelinė diskusija su pranešėjais.

Po pietų forumą tęs dvi tuo pačiu metu vyksiančios sekcinės dalys. Vienos iš jų tema – energetika, kitoje bus kalbama apie pramonę ir inovacijas.

Vėliau tęsis konferencija, kurioje bus pristatomi Lietuvos, Latvijos bei Estijos durpių pramonių sezono rezultatai, pasiekimai ir naujienos. Forumą užbaigs trumpi su durpių pramone susijusių verslo šakų atstovų pranešimai.

Daugiau informacijos:

Tel. +370 650 91112 arba +370 612 06367, el.p. info@asocdurpes.lt