• Event Time:

DĖMESIO: Kaip mus informavo Baltarusijos delegacija, jie apgailestauja, tačiau susitikimas rugsėjo 19 d. neįvyks. Pasikeitus aplinkybėms, Baltarusijos verslo atstovų vizitas nukeliamas, apie naują renginio datą ir laiką informuosime atskirai. Atsiprašome už nepatogumus.

Rugsėjo 19 d. į Vilnių atvyksta 15 verslininkų iš Baltarusijos delegacija, kuriai vadovauja Baltarusijos Respublikinės verslo konfederacijos prezidiumo pirmininkas Vladimir Karyagin bei Minsko verslininkų ir darbdavių sąjungos vicepirmininkė Halina Ilyashchuk.

Šio susitikimo metu bus aptariamas bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos verslą jungiančių asocijuotų struktūrų, abiejų šalių verslo plėtros perspektyvos, vyks neformalios diskusijos tarp konkretiems verslo sektoriams atstovaujančių Lietuvos ir Baltarusijos įmonių.

Šiuo metu savo dalyvavimą jau yra patvirtinusios Baltarusijoje įmonės, dirbančios turizmo, dviračių gamybos, minkštųjų baldų gamybos sektoriuose, elektroninių katalogų, programėlių ir kalendorių vystytojas. Visas įmonių, dalyvausiančių susitikime sąrašas, bus paskelbtas vėliau.

Daugiau informacijos:
Giedrius Griška
LPK Verslo tarybų vykdomasis direktorius
8 687 48346