• Event Time:

Transporto, statybų, inžinerinės ir kitų pramonės sektorių įmonės drąsiai plėstų veiklą ir apimtis, jei darbo jėgos problema  – žmonių iš trečiųjų šalių įdarbinimas – būtų sprendžiami greitai ir efektyviai.

Girdime apie ženkliai supaprastintas procedūras, tačiau gyvenime įmonės susiduria su problemomis: ilgai trunka procesas, nėra tikėto greito rezultato, o gal pačios įmonės nėra tiksliai pasiruošę teikti reikiamus dokumentus? Ko dar nežinome apie žmonių iš trečiųjų šalių įdarbinimo Lietuvoje galimybes? Ką reikia padaryti, kad tiek verslas, tiek valstybinės institucijos gebėtų sklandžiai bendradarbiauti?

Kviečiame į atvirą konsultacinį posėdį „Darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo iššūkiai ir galimybės“, kuriame į verslui  kylančius klausimus atsakys dalyviai: Vidaus, Ūkio, Socialinių reikalų ir darbo ministerijų atstovai, Migracijos departamento kolegos.

Renginio metu išgirsime atsakingų institucijų pristatymus apie tai, kas buvo padaryta liberalizuojant reguliavimą, kaip sekasi tai praktiškai įgyvendinti. Diskusijoje aptarsime, su kokiomis problemomis vis dar susiduriama ir kokios siūlomos priemonės toms problemoms spręsti.

Vieta: Lietuvos pramonininkų konfederacijos Didžioji salė

Data: 2017 09 26

Pradžia: 10:00 val

Tikimės aktyvaus verslo dalyvavimo.  Kviečiame pasirengti klausimus ir konstruktyvius pasiūlymus.

Detalesnė informacija/kontaktinis asmuo:

Aušra Keniausytė
Direktorė
Užsienio ryšių ir paslaugų verslui departamentas

Tel.: +370 5 262 3801
Mob.: +370 698 83626
ausra.keniausyte@lpk.lt
www.lpk.lt