• Event Time:
  • Location: Europos namai

Balandžio 28 d., ketvirtadienį, „Europos namuose“ (Gedimino pr. 16, Vilnius; įėjimas iš Vilniaus g. pusės) vyks tarptautinio projekto „Patikimų ženkliukų sistemos“ mokymai Lietuvoje. Mokymų metu organizuojama atvira diskusija apie ženkliukų naudojimą, siekiant pripažinti praktinius gebėjimus, įgyjamus neformaliojo ugdymo ir savanorystės programose: „Atviri skaitmeniniai ženkliukai – XXI amžiaus įrankis pasiekimų pripažinimui. Kaip didinti jų vertę ir patikimumą?“.

Diskusijos metu tarptautinio projekto „Patikimų ženkliukų sistemos“ partneriai iš Vokietijos, Olandijos, Ispanijos ir Lietuvos pristatys kuriamas ženkliukų sistemas ir pakvies darbdavių ir švietimo atstovus pasidalinti vertinimais ir idėjomis.

Po pristatymo kviesime bendrai diskusijai:

  • kaip atviri ženkliukai galėtų padėti jauniems žmonėms lengviau atskleisti savo gebėjimus, didinti įsidarbinimo ar tobulėjimo galimybes?
  • kaip užtikrinti atvirų skaitmeninių ženkliukų vertės augimą ir patikimumą?
  • kaip NVO ir verslo bei švietimo organizacijos galėtų bendradarbiauti, pripažįstant neformaliuoju būdų įgytas kompetencijas?

Į diskusiją kviečiami personalo vadovai, įmonių vadovai, švietimo organizacijų atstovai ir visi, kam įdomu sužinoti, kaip veikia atviri skaitmeniniai ženkliukai. 

Diskusija vyks anglų kalba. Esant poreikiui, bus vykdomas vertimas į lietuvių kalbą.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina registracija iki balandžio 26 d. adresu: http://tinyurl.com/atviradiskusija

Kontaktai pasiteiravimui: Laimonas Ragauskas, 8-657-94041, neformaliai@gmail.com

Diskusiją organizuoja Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacija.

Tarptautinio projekto „Patikimų ženkliukų sistemos“ partneriu yra ir LPK.