• Location: Viešbutis „Kempinski Cathedral Square“

Advokatų kontora VARUL kartu su Estijos prekybos rūmais jau penktąjį kartą organizuoja Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumą, kuris vyks gegužės 10 d. Prie kasmetinio forumo organizavimo taip pat prisideda Estijos, Latvijos, Švedijos ir Lenkijos ambasados, Lenkijos-Lietuvos prekybos rūmai, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lenkijos ambasados prekybos ir investicijų rėmimo skyrius, bendrovės Enefit UAB, Amber Grid UAB, Nordica, viešbutis Kempinski Hotel Cathedral Square. Informaciniai forumo partneriai: Gravitas Partners, DELFI by the Lithuania Tribune ir CEE Legal Matters.

Penktajame jubiliejiniame Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forume bus kalbama apie strategines energetikos sektoriaus perspektyvas Baltijos regione analizuojant pokyčius, kurie vyksta dujų, elektros energijos bei atsinaujinančios energijos sektoriuose.

Energetikos forumo programa suskirstyta į kelias pagrindines dalis:

  • Energetikos sektoriaus apžvalga ekonominiame ir politiniame kontekste
  • Elektros energija
  • Atsinaujinanti energija
  • Dujų rinka

Energetikos sektoriaus lyderiai bei politikai kalbės apie Baltijos šalių energetikos strategijas bei energetikos rinkos iššūkius, su kuriais neišvengiamai teks susidurti siekiant užtikrinti tolygų ir sėkmingą bendros energetikos rinkos funkcionavimą. Ypatingas dėmesys bus skirtas aptarti sėkmingą elektros jungčių su Lenkija ir Švedija įjungimą bei šiuo žingsniu pasiektus rezultatus.

Forumas vyks anglų kalba.

Forumo programa: www.energyforum.lt/program

Registracija: www.energyforum.lt/registration

Kviečiame dalyvauti!