• Event Time:

Kovo 20 d. 14:00 val LPK konferencijų salėje (420) kviečiame į apskrito stalo diskusiją “„Socialinė atsakomybė – privalomas atributas ar verslo plėtros galimybė?“

Įmonių finansinės atskaitomybės įstatyme nustatyti socialinės atsakomybės ataskaitos rengimo ir skelbimo reikalavimai taikomi rengiant 2017 m. sausio 1 d. ir vėliau prasidedančių ataskaitinių laikotarpių įmonės metinius pranešimus.

Didelės viešojo intereso įmonės, kurių vidutinis metinis darbuotojų skaičius per ataskaitinius finansinius metus viršija 500, į metinį pranešimą įtraukia socialinės atsakomybės ataskaitą. Tai numato įstatymas.

Tačiau yra ir kitas požiūris – savanoriškas socialinės atsakomybės ataskaitos teikimas, suvokiant socialinę atsakomybę kaip Įmonės konkurencinio pranašumo rinkoje kūrimą.

Apie tai ir daugiau diskutuosime kovo 20 d., 14:00 val su Paule Svorobovičiene, Finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento direktoriaus pavaduotoja, ir Andriumi Bambalu, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro pirmininku.

Paule Svorobovičienė, Finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento direktoriaus pavaduotoja: pristatymas

Andrius Bambalas, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro pirmininkas: pristatymas

Kviečiame dalyvauti.

Pasiteiravimui: Raminta Radavičienė, raminta.radaviciene@lpk.lt, 8 686 37215