• Event Time:

Kviečiame į atvirą Regioninės politikos komiteto posėdį, kuris vyks š.m. vasario 22 d. 10 val. A. Vienuolio g. 8, Vilniuje, IV a. salėje (402).

Artimiausiu metu Vilniaus regiono plėtros taryboje bus tvirtinamos Vilniaus regiono specializacijos kryptys, todėl kviečiame LPK bendruomenę suformuoti savo siūlymus dėl regiono specializacijos krypčių. Posėdžio metu LPK ekonomikos patarėjas Aleksandras Izgorodinas pristatys faktinę Vilniaus regiono verslo sektorių vystymosi situaciją ir atkirų sektorių plėtros perspektyvas.

Primename, kad Vilniaus regionas apima Vilniaus, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių, Elektrėnų, Trakų, Šalčininkų, Švenčionių savivaldybes. Remiantis nustatytomis specializacijos kryptimis bus priimami sprendimai dėl žmogiškojo ir finansinio kapitalo koncentravimo į produktyviausias ir perspektyviausias konkretaus funkcinio regiono ekonominės plėtros sritis. Regioninės specializacijos įgyvendinimas apima specializuotą infrastruktūrą, tyrimus, švietimo ir kvalifikacijos kėlimo programas, informacijos sklaidą, rinkodarą ir privačių investicijų pritraukimą, verslo iniciatyvų palaikymą.

Kviečiame aktyviai dalyvauti įmones ir asociacijas!

Į posėdį prašome registruotis čia.

Daugiau informacijos: Gražina Tarvydienė, grazina.tarvydiene@lpk.lt, 868513391

Leave a Comment