Prieš ateinančią savaitę vyksiančią Europos Vadovų Tarybos video konferenciją, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis kreipėsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą dėl ES ekonomikos atkūrimo plano.

Kreipimosi laiške pažymima, kad šią savaitę Prezidento G. Nausėdos inicijuotoje diskusijoje su asocijuoto verslo organizacijų vadovais buvo aptartos priemonės, švelninančios koronaviruso ligos (COVID-19) pasekmes ekonomikai bei būtinus žingsnius, siekiant užtikrinti Lietuvos verslo konkurencingumą. Tačiau be nacionalinio lygio priemonių yra reikalingas aiškus, ambicingas, didelės apimties bendras ES ekonomikos atkūrimo planas, kuris turėtų tapti atspirties tašku šalims narėms.

„Labai svarbu, kad valstybėms narėms būtų suteikta reikiama parama ir prieiga prie finansavimo, reikalingo atkūrimo planams įgyvendinti”, – laiške Prezidentui pažymi R. Dargis.

Kartu su laišku Prezidentui persiųstas europinės verslo organizacijos „BusinessEurope”, kurios narė yra LPK, kreipimasis į Europos Vadovų Tarybą ir jos pirmininką Charles Michel. Jame Europos Vadovų Tarybos nariai raginami elgtis solidariai ir atsakingai, parodant lyderystę ir susitariant dėl ambicingų, subalansuotų ir  suderintų sprendimų, siekiant kuo spartesnio išėjimo iš krizės bei pokrizinio laikotarpio.

„BusinessEurope” kreipimasis

 

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

28 Jan

III seminaras iš cik...

  • III seminaras iš ciklo „Žaliasis Kursas 2021-2027 m. Naujos Galimybės ir Rizikos Lietuvos Pramonei“