Rugsėjo 28-29 dienomis vyks kasmetinis Europos Komisijos organizuojamas renginys Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienos 2022. Renginys, tradiciškai diskusijoms suburiantis politikos formuotojus, mokslininkus, verslininkus ir kitus visuomenės atstovus, vyks internetu, todėl registruotis ir dalyvauti nuotoliniu būdu kviečiami visi norintys: nuoroda čia.

Šiemet Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienose bus aptariama, kaip ES moksliniai tyrimai ir inovacijos padės kurti ateities pasaulį. Organizatoriai kviečia daugiau sužinoti apie naująją Europos inovacijų darbotvarkę, Europos jaunimo metus, Europos kultūrinio kūrybiškumo turtingumą, ES misijas ir daugelį kitų temų.

Raginame nepraleisti galimybės prisidėti prie diskusijų, formuojančių mokslinių tyrimų ir inovacijų ateitį Europoje ir už jos ribų. Susipažinti su programa galima čia.

Atkreipiame dėmesį, kad antrąją renginio dieną vyksiančios diskusijos daugiau dėmesio skirs mokslinių tyrimų, technologijų ir inovacijų ryšiui; mokslinių atradimų kelionei iš laboratorijos į rinką. Tai, kad mokslu grįsti inovatyvūs sprendimai sustiprintų savo potencialą, yra ir „Inovacijų agentūros“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos inovacijų centru vykdomo projekto „InterInoLT“ tikslas. Šio projekto ekspertai siekia padėti verslui ir pramonei plėsti aukštos pridėtinės vertės gamybą bei paslaugas ir pasiekti platesnius vandenis.

Raginame nepraleisti Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienų ir galimybės prisidėti prie diskusijų, formuojančių mokslinių tyrimų ir inovacijų ateitį Europoje ir už jos ribų. O tiems, kam reikalingos tikslinės konsultacijos, pagalba, susirandant tarptautinius partnerius, jungiantis į tarptautines vertės grandines, vystant naujus produktus ir pateikiant juos užsienio rinkoms – kviečiame kreiptis į „InterIno LT” projekto ekspertus.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai