Lpk Logo Lt

„Europe Unlocked“: nauja Europos verslo organizacijų inciatyva už konkurencingą ir stiprią Europos ekonomiką

2023 11 07

Lapkričio 7 d. startavo europines verslo organizacijas – tarp kurių ir Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) – vienijanti iniciatyva „Europe Unlocked“. Keturiolika Europos verslo organizacijų vienijančia iniciatyva siekiama raginti Europos sprendimų priėmėjus ryžtingai spręsti Europos ekonomikos iššūkius, skirti didesnį dėmesį Europos konkurencingumo ir vidaus rinkos stiprinimui.

Kaip savo pranešime pažymi šios iniciatyvos autoriai, 2008 m. pasaulinės finansų krizės metu ES ir JAV ekonomikos buvo maždaug tos pačios apimties. Tačiau 2020 m. ES ekonomika buvo ženkliai mažesnė nei JAV ir šis skirtumas tęsiasi (Tarptautinio valiutos fondo duomenys). „Šis tendencija kelia nerimą“, teigė „Europe Unlocked” vykdantysis direktorius Kieran O’Keeffe.

Artėjant 2024 m. Europos Parlamento rinkimams, „Europe Unlocked“ akcentuoja: Europa privalo rasti būdą, kaip ženkliai padidinti savo produktyvumą ir užsitikrinti klestėjimą.

Europa turi užsitikrinti konkurencingumą ir pasiekti, kad žalioji ir skaitmeninė transformacija leistų pasiekti reikšmingų rezultatų, būtina padėti paruošti darbo jėgą, stiprinti įgūdžius sėkmingam konkuravimui šiuolaikiniame pasaulyje, pabrėžiama „Europe Unlocked” pranešime.

https://europeunlocked.eu/ 

Dabartiniai nariai (sąrašas pildysis):

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Kirpta

„BusinessEurope” kreipimasis į Europos politines pa...

2023 11 09
Message To Parties

„Europe Unlocked“ kreipėsi į M. Draghi: būtina užtikrinti...

2023 11 09
Mika Baumeister Xpsjx1pnnvo Unsplash

Įrašykite paieškos frazę: