Nuolat pabrėžiame, kad švari aplinka, kurioje gyvename, dirbame, kuriame verslą – yra visų mūsų bendras interesas. Tokie atvejai kaip tarša Kuršių mariose yra netoleruotini. Tikimės, kad visuomenei bus pateikti visi atsakymai į rūpimus klausimus, bus įvardyti visi atsakingieji ir maksimaliai atlyginta padaryta žala gamtai.

Tiek verslas, tiek institucijos privalo prisiimti visą atsakomybę, o šis skaudus atvejis turėtų tapti pamoka ir padės padaryti visiems išvadas, padėsiančias išvengti tokių įvykių ateityje.

Tai sudavė skaudų smūgį Lietuvos verslo reputacijai, tačiau nepagrįsta ir neteisinga būtų nulinčiuoti visą Lietuvos verslą ir šalies verslininkus, kuriančius ir gaminančius draugiškesnius aplinkai gaminius, diegiančius pažangiausias technologijas. Viliamės, kad nebus pasiduota impulsui daryti nepagrįstus apibendrinimus viso verslo atžvilgiu, užuot drauge ieškojus maksimaliai efektyvių sprendimų kaip gyventi ir dirbti švaresnėje aplinkoje.

Lietuvos pramonininkų konfederacija ir toliau, dar aktyviau, skatins Lietuvos gamintojus ir paslaugų teikėjus diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemas, diegti technologijas, bendradarbiauti su partneriais aplinkos apsaugos srityje.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai