Kovo 16 d., artėjant pakartotiniam merų rinkimų balsavimui, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) pakvietė savo narius į susitikimą su abiem pretendentais į Vilniaus miesto mero postą – Valdu Benkunsku ir Artūru Zuoku.

Susitikime, kurį moderavo LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius, buvo aptarti verslui svarbūs Vilniaus miesto klausimai, abu kandidatai pristatė savo požiūrį, prioritetus ir siūlomus sprendimus Vilniaus miesto verslo aplinkos gerinimui. Daug dėmesio skirta siūlomiems transporto ir infrastruktūros sprendimams.

Abu kandidatai pateikė savo matymą, kaip Vilniaus miesto savivaldybėje turėtų būti efektyvinamas kelias nuo sklypo įsigijimo iki statybos leidimo, pristatė vizijas dėl atsinaujinančių išteklių (šilumos siurblių, saulės elektrinių) diegimo Vilniuje, aptarė planus apie Tauro kalno Tautos namų, Sporto rūmų ir kt. sostinei ypatingą reikšmę turinčių objektų ateitį. Taip pat dalintasi mintimis, apie miesto plėtrą, kaip pagerinti sąlygas Vilniuje darbingo amžiaus žmonėms ir kt.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai