Kovo 21 d. įvyko Taivano atstovybės Lietuvoje vadovo Eric J.Y. Huang ir Taivano prekybos centro Štutgarte (TAITRA) vadovės Anita Chen susitikimas su LPK vadovybe.

Susitikimo metu aptartos Lietuvos ir Taivano įmonių galimybės plėsti verslo ryšius. Interesas didinti prekybos apimtis akcentuojamas optikos, maisto, plastiko perdirbimo, inžinierinės pramonės, biotechnologijų  ir kituose  tradiciniuose pramonės bei aukštųjų technologijų sektoriuose.

Susitikime kalbėjęs LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius pabrėžė, kad Lietuvos verslas, diversifikuodamas savo eksporto ir žaliavų tiekimo rinkas, yra labai suinteresuotas plėsti bendradarbiavimą su Taivanu.

„Dėl karo Ukrainoje ir dėl įvedamų bei įvestų sankcijų Baltarusijai ir Rusijai, tiek eksportuojančio, tiek importuojančio Lietuvos verslo  padėtis kasdien tampa vis sudėtingesnė. Todėl dabar, kaip niekada iki šiol, svarbu diversifikuoti rinkas aktyvinant verslo santykius Pietryčių Azijos regione, kuriame yra nemažai stiprių Taivano įmonių. Suprantame, kad  Taivanas yra net tik eksporto, bet ir importo  vartai į labai didelę Azijos rinką“, – sakė V. Janulevičius.

Susitikime dalyvavęs LPK viceprezidentas, Lietuvos biotechnologijų asociacijos prezidentas Tomas Andrejauskas pabrėžė sėkmingai prasidėjusį bendradarbiavimą su Taivano biotechnologijų atstovais.

LPK stiprina ryšius su partneriška organizacija Taivane  CNFI. Yra planuojama LPK  verslo misija į Taivaną.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai