Lietuvos pramonininkų konfederacijos narė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija LATIA, siekdama prisidėti prie pastangų kuo greičiau apsirūpinti trūkstamomis asmens apsaugos ir medicininėmis priemonėmis, siekia pateikti apibendrintą informaciją apie Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių gaminamas asmeninės ir medicinos priemones, reikalingas apsisaugoti COVID -19 pandemijos metu.

Atsižvelgdama į tai, asociacija apjungė turimus duomenis apie asociacijos narių galimybes šioje srityje. Detali informacija, nurodant įmonės kontaktus, gaminamą produktą bei galimus kiekius yra susisteminta ir pateikta, nurodant galimybes gaminti šiuos produktus: vienkartinės ir daugkartinės veido kaukes, respiratorius, vienkartinius ir daugkartinius chalatus, vienkartinius kombinezonus, antbačius, prijuostes, kepurėles, pirštines, apsauginius akinius, kitas apsaugos priemones ir produktus.

Informaciją galite rasti LATIA puslapyje : http://latia.lt/news/173

Siekiant užtikrinti jos aktualumą pateikta informacija bus reguliariai atnaujinama, kviečiant duomenis pateikti kiek įmanoma daugiau įmonių, galinčių aprūpinti šalies institucijas ir verslą šiuo metu taip reikalingomis priemonėmis.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai