Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) yra nepriklausoma ir nepolitinė organizacija, padedanti šalinti kliūtis ekonomikos augimui. Mums labai svarbi Jūsų parama, todėl kviečiame skirti 1,2 proc. nuo jau sumokėto pajamų mokesčio Lietuvos pramonininkų konfederacijai.

Palaikome nuolatinį, konstruktyvų dialogą su valdžios institucijomis ir siekiame, kad būtų sukurta palanki ir konkurencinga verslo aplinka.

Ypatingą dėmesį skiriame šalies konkurencingumą didinantiems veiksniams – investicijoms į naujas technologijas ir žinias, inovatyvių ir lanksčiai į pokyčius reaguojančių specialistų rengimui, švietimo ir mokslo sistemos reformai, kuri atspindėtų demografinius ir darbo rinkos pokyčius ir sukurtų palankias sąlygas visų lygių darbuotojų ir vadovų kvalifikacijos, paremtos moderniomis žiniomis ir praktine patirtimi, augimo.

Aktyviai prisidedame prie socialiai atsakingo verslo plėtros, verslumo, kūrybingumo bei atsakomybės už savo profesinę ir asmeninę ateitį ugdymo iniciatyvų.

Dirbame skaidriai ir atvirai. Kviečiame susipažinti su mūsų lūkesčių indeksaisekonominėmis apžvalgomis ir parengtais leidiniais, vykdomais projektais ir aktyviu dalyvavimu viešojoje erdvėje, formuojant šalies ekonominę politiką. Mūsų veiklos ataskaitos taip pat skelbiamos viešai.

Kaip skirti 1,2 proc. LPK?

Skirti paramą – labai paprasta. Iki 2021 m. gegužės 1 d. tai atlikti galima keliais būdais:

  1. PAŠTU ARBA PRISTATANT VMI 

Atsispausdinkite ir didžiosiomis raidėmis užpildykite prašymo formą su LPK rekvizitais.

  1. INTERNETU  

2.1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2.2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
2.3. Užpildykite FR0512 v.2 formą tiesiogiai EDS portale (online).
2.4. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2020
  • 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą –
  • E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 110058241
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – LPK
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,20
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2020 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Turite papildomų klausimų?

Būtinai kreipkitės į mus el. paštu sekretoriatas@lpk.lt  arba telefonu +370 5 2126839.

Daugiau informacijos:

Ačiū, kad prisidedate prie mūsų vizijos – tvari Lietuvos ekonomikos raida ir konkurencinga ekonomika leis. Jūsų palaikymas mums labai svarbus!