Ketvirtis amžiaus – tokį kelią nužengė 1993 metais Statybininkų dieną įkurta Lietuvos statybininkų asociacija (LSA). Savo profesinę šventę ir asociacijos jubiliejų statybininkų bendruomenė minėjo Druskininkuose, kur ją sveikino  ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis.

LPK prezidentas pasidžiaugė, kad visus 25 veiklos metus LSA yra ir LPK narė bei palinkėjo išsaugoti ir stiprinti savo bendrystę bei išlikti novatoriais ir vizionieriais.

„Ši asociacija tikrai gali didžiuotis savo veiklos rezultatais ir pasiekimais. Jos narių darbus matome visur – jie stato, atnaujina ir gražina mūsų aplinką, kuria dabartį ir ateitį. Būdami vienu didžiausių šalies pramonės sektorių ir veikdami nuožmios konkurencijos sąlygomis jie sugeba veikti kartu, turi savo viziją ir tikslus. Ši asociacija ir jos nariai tikrai nestokoja novatoriškų žingsnių, kurie gali būti sektini daugeliui – statybininkų kompetencijų registras, elektroninė statybininko kortelė, skaitmeninės statybos projektas ir kt.“, – sakė R. Dargis.

Renginio metu LPK „Garbės Aukso ženklu“  už asmenines iniciatyvas, ilgametį atsakingą darbą statybos sektoriuje ir aktyvų dalyvavimą LPK veikloje pagerbtas LSA prezidentas ir LPK viceprezidentas Dalius Gedvilas.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

FACEBOOK