Lietuvos – Baltarusijos verslo taryba ir Lietuvos pramonininkų konfederacija surengė atvirą tarybos posėdį, kuriame dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje J.E. Andrius Pulokas bei komercijos atašė Julijus Glebovas.

Susitikimo metu Ambasadorius išsamiai pristatė Baltarusijos ekonomikos padėtį ir tendencijas, verslo perspektyvas ir iššūkius, renginius ir parodas, kurios gali būti aktualios Lietuvos verslui.

Savo ruožtu, LPK viceprezidentas Arūnas Laurinaitis ir Lietuvos – Baltarusijos verslo tarybos pirmininkas Audrius Pauža pristatė pasirengimą artėjančiam Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumui, kuris šiemet vyks birželio 7-8 dienomis Baltarusijos mieste Vitebske. Forumo metu didžiausias dėmesys bus skiriamas lengvosios pramonės sektoriui bei investicijoms regionuose. Taip pat bus diskutuojama ir ypač aktualiomis transporto, logistikos ir turizmo temomis.

Verslo tarybos posėdžio metu daug dėmesio skirta Medininkų pasienio punkto pralaidumo efektyvumui didinimui. Tarybos nariai buvo informuoti, kad Lietuvos pramonininkų konfederacija jau ėmėsi iniciatyvos suburti visas atsakingas valdžios institucijas bei suinteresuotus verslo atstovus į diskusiją, kurios pagrindiniu tikslu turi būti konkretūs veiksmai, priemonės ir terminai, siekiant išspręsti šią problemą.

Balandžio mėnesį vyks jungtinis Lietuvos – Baltarusijos verslo tarybos posėdis, kuriame dalyvaus ir kolegos iš Baltarusijos.

Leave a Comment

FACEBOOK

Artimiausi renginiai