Šiemet spalio 8 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos įkūrėjui ir ilgamečiam jos prezidentui, mecenatui, Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Bronislovui Lubiui būtų suėję 80 m.

Minint B. Lubio gimimo metines, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis prisimena, kad šis iškilus žmogus buvo vienas pirmųjų pasakiusių, kad stipri valstybė – tai, visų pirma, stiprus valstybės ekonomikos stuburas; ir stiprios valstybės nesukursi, jei kartu nedirbs politikai ir verslininkai.

„Bronislovas Lubys buvo politikas, visuomenės veikėjas, bet pirmiausia jis buvo pramonininkas. Jis anksti suprato, kad jo tikrasis pašaukimas ir didžiausias kūrybinis potencialas atsiskleis tik veikiant realioje ekonomikoje. Beveik du dešimtmečius vadovavęs Lietuvos pramonininkų konfederacijai, jis suformavo verslo santykių su visuomene ir politikais tradiciją, savo pavyzdžiu pabrėždamas pagarbą žmogui. Jis buvo vienas pirmųjų, kuris suvokė, kaip svarbu gerinti verslo įvaizdį visuomenės akyse“,  – sakė R. Dargis.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

No results found.

FACEBOOK