Rusija - Europa: bendradarbiavimas be sienų
“Plėtros ir užsienio ekonomikos reikalų bankas (Vnesheconombank)” kviečia Lietuvos pramonininkų konfederacijos narius į 5-ąjį Kasmetinį tarptautinį verslo partnerių derybų forumą “Rusija - Europa: bendradarbiavimas be sienų”, kuris bus surengtas Maskvoje, 2012 birželio 5-6 dienomis, Maskvos miesto vyriausybėje (Novy Arbat g. 36/9).
Forumas - tai unikali vieta Rusijos-Europos dialogui, apjungiančiam politikos, verslo ir mokslo atstovų ratą. Taip pat tai unikalus visos Europos tarptautinio verslo bendradarbiavimas, įtraukiantis Rusijos ir Europos pramonės įmones, įskaitant mažas ir vidutines įmones (MVĮ). Detali informacija prieinama www.ru-eu-cooperation-without-frontiers.com. Keturi ankstesni forumai sutraukė 393 Rusijos ir 224 Europos įmones ir verslo pagalbos organizacijas, kurios turėjo 1.294 dvišales derybas. Taip pat būvo surengta daug susitikimų, neįtrauktų į dienotvarkę.
Forumo organizatoriai yra: «Moscow Entrepreneurs Association» (www.moomap.ru), "Vnesheconombank" (www.veb.ru), «Delovaya Russia» (www.deloros.ru), Chamber of Commerce and Industry of the RF (www.tpprf.ru), Federal Antimonopoly Service of the RF (www.fas.gov.ru), Department of SMEs Development of the Ministry of Economic Development of the RF (www.economy.gov.ru), the Russian Union of Industrialists and Entrepreneurs (www.rspp.ru), Department of Science, Industrial Policy and Entrepreneurship of Moscow Government (http://dnpp.mos.ru), «Russian Bank for Small and Medium Enterprises Support» (http://mspbank.ru/en), Bank «VTB 24» (www.vtb24.ru), "Rosbank" (www.rosbank.ru), «Association of Russian Banks» (www.arb.ru), Finance-Banking Board of the CIS (www.bc-cis.ru), "Fund Skolkovo" (www.sk.ru), etc.
Pirmąją forumo dieną Plenarinės sesijos ir trijų apskritųjų stalų metu bus diskutuojama Rusijos ekonomikos modernizavimo akceleracija ir diversifikavimas įtraukiant Rusijos įmones, taip pat MVĮ, į tarptautinio verslo santykius, ypatingai su Europos šalimis ir bendra Rusijos-ES iniciatyva “Partnerystė už modernizavimą”. Rusijos įmonių, įskaitant MVĮ, internacionalizavimo svarba: padedant joms sukurti investicinius projektus ir verslo partnerystės pasiūlymus, orientuojantis į europinius potencialius partnerius, įtraukiant eksporto-importo operacijas su Europa, pritraukiant europines tiesiogines investicijas ir modernias technologijas. Pirmoji diena bus užbaigta oficialiu priėmimu ir Rusijos nacionalinio visuomeninio prizo “Rusijos kūrėjai” apdovanojimų ceremonija (www.ros-sozidateli.org).
Antroji diena bus paskirta dvišalėms deryboms tarp Rusijos ir Europos pramonės įmonių, taip pat MVĮ, ir verslo pagalbos institucijų produkcijos, R&D ir paslaugų srityje su verslo partnerystės pasiūlymais, įskaitant investicinius projektus, identifikuojant potencialius partnerius Europoje ir Rusijoje (“kiekvienas susitinka su visais”).
Dalyvavimas europiečiams, Europos įmonėms ir institucijoms yra nemokamas. Jie susimoka tik savo kelionės išlaidas ir už apgyvendinimą. Pagal individualų pageidavimą (užpildžius atitinkamas anketas) keturios papildomos mokamos reklamos paslaugos gali būti suteiktos Forumo dalyviams (žiūr. internetinį tinklalapį).
Įmonės ir institucijos, norinčios gauti papildomos reklamos antrosios renginio dienos metu, gali būti aprūpintos pagal pageidavimą.









