Konferencija – Europos Sąjungos lėšų įsisavinimas

Konferencija – Europos Sąjungos lėšų įsisavinimas
2013-03-04

Kovo 28 dieną „Verslo žinios“ kartu su advokatų kontora „Raidla Lejins & Norcous“, bendradarbiaudami su Lietuvos Pramonininkų Konfederacija, organizuoja renginį verslui apie viešuosius pirkimus Viešieji pirkimai 2013: sprendimai verslui. ES lėšų įsisavinimo problemos: kaip išvengti procedūrinių pažeidimų ir sankcijų.

Šių metų konferencijos tema – Europos Sąjungos lėšų įsisavinimas. Renginio metu aptarsime:

• kaip tinkamai panaudoti ES skiriamą paramą,
• kokią įtaką galutinei viešųjų pirkimų sėkmei turi projektų ir viešųjų pirkimų planavimo etapas,
• kokios yra dažniausios ES struktūrinės paramos lėšomis vykdomų viešųjų pirkimų klaidos,
• kaip vykdoma viešaisiais pirkimais įsisavinamų ES lėšų kontrolė,
• kokios yra viešųjų pirkimų taisyklių pažeidimų pasekmės ir kaina,
• koks yra žalos atlyginimo mechanizmas ir kaip juo naudotis.

Forume pranešimus skaitys Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas Žydrūnas Plytnikas, Valstybės kontrolės auditorė Lina Talmontė, Transporto investicijų direkcijos vadovas Gintautas Predkelis, „Raidla Lejins & Norcous“ advokatė Jolita Rima Puškorienė, Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius dr. Gediminas Rainys. Verslo bei valstybinių įmonių vadovai dalinsis savo patirtimi ir rekomendacijomis.

Konferencija vyks kovo 28 d. viešbutyje „Artis“, Liejyklos g. 11/23, Vilniuje.

Dalyvio registracijos mokestis - 360 Lt ir PVM.
Registruojantis iki kovo 6 d. - 288 Lt ir PVM.

Forumo programa ir registracija:
• internete www.vz.lt/konferencijos,
• e. paštu konferencijos@verslozinios.lt,
• tel.: (8 5) 252 6361, 252 6399.

Daugiau informacijos – prisegtame dokumente. Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

Pasiūlymai įmonėms

Aplinkos ministerija patvirtino LAAIF (Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo) finansavimo kryptis 2015 metams. (išsamiau)
Vasario 5 d. viešbutyje Radisson Blu, Konstitucijos pr. 20, Vilnius, vyks panelinė diskusija "„Mokestinės, teisinės ir darbo rinkos tendencijos 2015 metams". (išsamiau)
Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)