Italija

Kovo mėnesio Italijos ekonomikos apžvalgą rasite čia

 

1. Gegužės 9-15 d.d. Bolonijos mieste rengiama metalo apdirbimo pramonės paroda – kontaktu mugė Lamiera.  Parodoje ketina dalyvauti apie 500 įmonių, iš jų 30 proc. iš užsienio šalių.

2. Bari mieste rugsėjo 8-16 d.d. vyks tarptautinė plataus vartojimo prekių paroda Fiera del Levante.  Tikimasi, kad parodoje dalyvaus 700 gamintojų iš 35 šalių. Ambasada yra gavusi Lietuvos firmoms kvietimą dalyvauti šiame renginyje. Smulkesnė informacija pridedame faile.

3. Balandžio 17 – 22 d.d. Milane vyks viena didžiausių tarptautinių baldų pramonės paroda Salone internazionale del mobile 2012. Tuo pat metu Milane vyks ir virtuvės bei vonios baldų pramonei skirtos parodos.

 

Tuo atveju jei būtų Lietuvos įmonių susidomėjimas dalyvavimu parodose, smulkesnę informaciją galima gauti ambasadoje.
 

 

 

 

Vaidotas Karvelis
Patarėjas
LR ambasada Italijoje
vaidotas.karvelis@urm.lt
Viale di Villa Grazioli 9
00198 Rome
WWW:http://it.mfa.lt
Tel: +39 06 8559052
Fax: +39 06 8559053

Pasiūlymai įmonėms

Aplinkos ministerija patvirtino LAAIF (Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo) finansavimo kryptis 2015 metams. (išsamiau)
Vasario 5 d. viešbutyje Radisson Blu, Konstitucijos pr. 20, Vilnius, vyks panelinė diskusija "„Mokestinės, teisinės ir darbo rinkos tendencijos 2015 metams". (išsamiau)
Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)