Italija

Kovo mėnesio Italijos ekonomikos apžvalgą rasite čia

 

1. Gegužės 9-15 d.d. Bolonijos mieste rengiama metalo apdirbimo pramonės paroda – kontaktu mugė Lamiera.  Parodoje ketina dalyvauti apie 500 įmonių, iš jų 30 proc. iš užsienio šalių.

2. Bari mieste rugsėjo 8-16 d.d. vyks tarptautinė plataus vartojimo prekių paroda Fiera del Levante.  Tikimasi, kad parodoje dalyvaus 700 gamintojų iš 35 šalių. Ambasada yra gavusi Lietuvos firmoms kvietimą dalyvauti šiame renginyje. Smulkesnė informacija pridedame faile.

3. Balandžio 17 – 22 d.d. Milane vyks viena didžiausių tarptautinių baldų pramonės paroda Salone internazionale del mobile 2012. Tuo pat metu Milane vyks ir virtuvės bei vonios baldų pramonei skirtos parodos.

 

Tuo atveju jei būtų Lietuvos įmonių susidomėjimas dalyvavimu parodose, smulkesnę informaciją galima gauti ambasadoje.
 

 

 

 

Vaidotas Karvelis
Patarėjas
LR ambasada Italijoje
vaidotas.karvelis@urm.lt
Viale di Villa Grazioli 9
00198 Rome
WWW:http://it.mfa.lt
Tel: +39 06 8559052
Fax: +39 06 8559053

Pasiūlymai įmonėms

Rugsėjo 16-18 dienomis Tamperėje (Suomija) vyks tarptautinė subkontraktavimo paroda ALIHANKINTA. (išsamiau)
Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija. (išsamiau)
Nedidelės įmonės arba verslininkai, atitinkantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statusą, gali kreiptis dėl paramos inovacijoms diegti pagal priemonę „Inočekiai LT“ ir įsigyti jiems reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų. (išsamiau)
Europos Komisija pradėjo vykdyti naują programą „ES verslo keliai“, skirtą padėti ES bendrovėms, ypač mažoms ir vidutinio dydžio, siekiančioms pradėti ar plėtoti savo veiklą Pietryčių Azijoje. (išsamiau)
Audito ir verslo konsultacijų bendrovė Deloitte skelbia 2014 m. konkurso „Technology Fast 50“ pradžią. (išsamiau)
Asociacija LINPRA kartu su partneriais kviečia į organizuojamus renginius parodos Balttechnika’2014 metu. (išsamiau)