Italija

Kovo mėnesio Italijos ekonomikos apžvalgą rasite čia

 

1. Gegužės 9-15 d.d. Bolonijos mieste rengiama metalo apdirbimo pramonės paroda – kontaktu mugė Lamiera.  Parodoje ketina dalyvauti apie 500 įmonių, iš jų 30 proc. iš užsienio šalių.

2. Bari mieste rugsėjo 8-16 d.d. vyks tarptautinė plataus vartojimo prekių paroda Fiera del Levante.  Tikimasi, kad parodoje dalyvaus 700 gamintojų iš 35 šalių. Ambasada yra gavusi Lietuvos firmoms kvietimą dalyvauti šiame renginyje. Smulkesnė informacija pridedame faile.

3. Balandžio 17 – 22 d.d. Milane vyks viena didžiausių tarptautinių baldų pramonės paroda Salone internazionale del mobile 2012. Tuo pat metu Milane vyks ir virtuvės bei vonios baldų pramonei skirtos parodos.

 

Tuo atveju jei būtų Lietuvos įmonių susidomėjimas dalyvavimu parodose, smulkesnę informaciją galima gauti ambasadoje.
 

 

 

 

Vaidotas Karvelis
Patarėjas
LR ambasada Italijoje
vaidotas.karvelis@urm.lt
Viale di Villa Grazioli 9
00198 Rome
WWW:http://it.mfa.lt
Tel: +39 06 8559052
Fax: +39 06 8559053

Pasiūlymai įmonėms

2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)
Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė Deloitte jau aštuntus metus iš eilės pristato didžiausių Vidurio Europos bendrovių (tarp jų – ir Lietuvos) TOP 500-uką. Šiemet į šį sąrašą pateko 13 Lietuvos įmonių. (išsamiau)
Rugsėjo 16-18 dienomis Tamperėje (Suomija) vyks tarptautinė subkontraktavimo paroda ALIHANKINTA. (išsamiau)
Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija. (išsamiau)
Nedidelės įmonės arba verslininkai, atitinkantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statusą, gali kreiptis dėl paramos inovacijoms diegti pagal priemonę „Inočekiai LT“ ir įsigyti jiems reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų. (išsamiau)
Europos Komisija pradėjo vykdyti naują programą „ES verslo keliai“, skirtą padėti ES bendrovėms, ypač mažoms ir vidutinio dydžio, siekiančioms pradėti ar plėtoti savo veiklą Pietryčių Azijoje. (išsamiau)