Pasiūlymai įmonėms

2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)
Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė Deloitte jau aštuntus metus iš eilės pristato didžiausių Vidurio Europos bendrovių (tarp jų – ir Lietuvos) TOP 500-uką. Šiemet į šį sąrašą pateko 13 Lietuvos įmonių. (išsamiau)
Rugsėjo 16-18 dienomis Tamperėje (Suomija) vyks tarptautinė subkontraktavimo paroda ALIHANKINTA. (išsamiau)
Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija. (išsamiau)
Nedidelės įmonės arba verslininkai, atitinkantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statusą, gali kreiptis dėl paramos inovacijoms diegti pagal priemonę „Inočekiai LT“ ir įsigyti jiems reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų. (išsamiau)
Europos Komisija pradėjo vykdyti naują programą „ES verslo keliai“, skirtą padėti ES bendrovėms, ypač mažoms ir vidutinio dydžio, siekiančioms pradėti ar plėtoti savo veiklą Pietryčių Azijoje. (išsamiau)

Naujienos

LT-ES'10
2014-09-18
Lietuvos pramonininkų konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija, rugsėjo 16 d. organizavo tarptautinę konferenciją “Globali Europa: kaip mums laimėti konkurencingumo mūšį?”, skirtą Lietuvos narystės ES dešimtmečiui paminėti. Konferencijoje dalyvavo ir pagrindinį pranešimą skaitė Mario Monti, ekonomistas, buvęs Italijos ministras pirmininkas, dvi kadencijas buvęs Europos Komisijos komisaras, ilgametis Bocconi universiteto rektorius. (išsamiau)
Praktikos vietą Lietuvos studentams padės surasti naujas specialus tinklapis
2014-09-18
Lietuvos studentams susirasti praktiką pažangiausiose Europos įmonėse, nevyriausybinėse bei tarptautinėse organizacijose bus lengviau. Šiam tikslui specialiai sukurtas internetinis puslapis www.partners4value.lt, kuriame Lietuvos universitetų studentai bei absolventai ras visą informaciją apie galimas praktikos vietas tarptautinėse organizacijose, užsienio ir Lietuvos įmonėse. (išsamiau)
Susitikimas su Baškirijos (Rusijos Federacija) Prekybos ir pramonės rūmų delegacija
2014-09-16
Rugsėjo 18 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje vyko susitikimas su Baškirijos (Rusijos Federacija) Prekybos ir pramonės rūmų delegacija. (išsamiau)
Kvietimas dalyvauti verslo misijoje į Australiją ir Naująją Zelandiją
2014-09-08
Lietuvos pramonininkų konfederacija organizuoja verslo misiją į Australiją ir Naująją Zelandiją. Verslo misija vyks 2015 m. vasario mėnesį ir bus derinama su Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizitu į šias šalis. (išsamiau)
Kvietimas / Lietuvos lizingo rinkos tendencijų pristatymas
2014-09-08
Rugsėjo 9 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje rinkosi įmonių vadovai į posėdį apie Lietuvos lizingo rinką:"Lietuvos lizingo rinkos tendencijoms: ką turi žinoti verslas". (išsamiau)
Rinkis prekę lietuvišką 2014
2014-09-03
UAB „Ekspozicijų centras“, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija š.m. spalio 10 – 12 dienomis Kaune, „Žalgirio“ arenoje organizuoja tradicinę Lietuvos gamintojų parodą „Rinkis prekę lietuvišką 2014“ ir kviečia dalyvauti Lietuvos gamintojus šioje parodoje. (išsamiau)
Kinija
2014-09-02
Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Čiukšys dalyvavo Lietuvos delegacijos sudėtyje Kinijos bei Vidurio ir Rytų Europos šalių bendradarbiavimui skirtuose renginiuose Prahoje. (išsamiau)
Europos Komisija taikys skubias rinkos paramos priemones pieno sektoriui
2014-08-28
Šiandien Europos Komisija pranešė, kad pradės teikti privačiam sviesto, nugriebto pieno miltelių ir tam tikrų sūrių sandėliavimui skirtą paramą, siekdama sušvelninti Rusijos taikomų ES pieno produktų importo apribojimų poveikį. Europos Komisija taip pat patvirtino, kad sviesto ir nugriebto pieno miltelių intervencinis supirkimas bus pratęstas iki šių metų pabaigos (išsamiau)