Pasiūlymai įmonėms

Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)
Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva rengia nemokamą seminarą tema "Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos". (išsamiau)
2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)

Naujienos

Sėkmingai dirbanti įmonė - 2014
2014-10-30
Kviečiame dalyvauti Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacijos konkurse „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2014“. Paraiškos priimamos iki lapkričio 17 d. (išsamiau)
Lietuvos-Ukrainos verslo tarybų išplėstinis posėdis Kijeve
2014-10-30
Spalio 23-24d. vyko verslo misija į Kijevą, kurios metu vyko Lietuvos – Ukrainos verslo tarybų išplėstinis posėdis, taip pat sektoriniai posėdžiai bei susitikimai įmonėse. (išsamiau)
Švietimas
2014-10-30
2014 m. lapkričio 19 d. 11:00 val. Lietuvos Respublikos Seime, (III rūmų konferencijų salė Gedimino pr. 53) LR Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komitetas, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija rengia konferenciją: LIETUVOS ŠVIETIMO SISTEMA: AR PATEISINAMI VISUOMENĖS IR VERSLO LŪKESČIAI?. Kviečiame norinčius dalyvauti. (išsamiau)
VMI
2014-10-29
Spalio 28 d. vyko LPK ekonomikos ir finansų komiteto susitikimas su Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoju A. Klerausku bei kitais VMI atstovais, kuriame aptarta išmaniosios mokesčių administravimo sistemos koncepcija. (išsamiau)
Kvietimas į X Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumą Mogiliove
2014-10-28
2014 m. lapkričio 4 d. Mogiliove vyks 10-asis Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas inovacijoms, bendradarbiavimui transporto ir tranzito srityse bei abipusėms investicijoms. Kviečiame įmones dalyvauti. (išsamiau)
Vizitas į Minską
2014-10-23
Lapkričio 3 d. Lietuvos–Kinijos verslo taryba prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuoja vizitą į Minską. Vizito metu delegacija susitiks su Kinijos įmonėmis, investuojančiomis į Kinijos–Baltarusijos pramonės parką bei kitomis Kinijos įmonėmis, kuriančiomis verslą Baltarusijoje. (išsamiau)
Infrastruktūros investicijų forumas 2014:  Ar verslo ir valdžios partnerystė sulauks proveržio?
2014-10-22
Spalio 23 d. viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“, Vilniuje, vyko INFRASTRUKTŪROS INVESTICIJŲ FORUMAS 2014: AR VERSLO IR VALDŽIOS PARTNERYSTĖ SULAUKS PROVERŽIO?, skirtą viešosios infrastruktūros vystymo projektų aktualijoms Lietuvoje aptarti. Forume savo patirtimi ir žiniomis dalinosi žinomi Lietuvos ir užsienio pranešėjai, vyko panelinės diskusijos. (išsamiau)
Prezidiumo posėdis
2014-10-20
2014 m. spalio 21 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (A.Vienuolio g. 8, IV auk.), vyko LPK prezidiumo posėdis, kuriame buvo svarstomi kausimai: 1. Lietuvos savivaldybių ir verslo partnerystės problemos: ko tikėtis verslui po tiesioginių merų rinkimų ir esant įtemptai savivaldybių finansinei būklei. (išsamiau)