Pasiūlymai įmonėms

Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)
Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva rengia nemokamą seminarą tema "Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos". (išsamiau)
2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)

Naujienos

UKRAINOS VERSLO ORGANIZACIJŲ VADOVŲ VIZITAS BRIUSELYJE
2014-12-19
2014 m. gruodžio 9-11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) surengė Ukrainos verslo organizacijų vadovų ir įmonių vizitą Briuselyje. Delegaciją sudarė Ukrainos pramonininkų ir verslininkų lygos (USPP) prezidentas A.Kinakh, USPP viceprezidentas S.Prokhorov, Ukrainos pramonės ir prekybos rūmų prezidentas H.Chizhykov, o taip pat - statybos, tekstilės, žemės ūkio, žemės nuomos, energetikos ir lėktuvų gamybos šakų įmonių vadovai. (išsamiau)
LMG 2014 nominantai
2014-12-15
Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 93 aukso ir 5 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms. (išsamiau)
Posėdis su Aplinkos ministru K.Trečioku
2014-12-12
Gruodžio 16 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje vyko LPK konsultacinis posėdis su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku. (išsamiau)
Skaidrumo iniciatyvai „Jonvabaliai“ – įvertinimas už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą
2014-12-09
Vyriausybėje Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtame renginyje įteikti apdovanojimai už geriausias metų antikorupcines iniciatyvas. Skaidrumo, panaudojant ES investicijas, siekiančios iniciatyvos „Jonvabaliai“ steigėjams teisingumo ministras įteikė apdovanojimą ir padėką už originalią idėją bei atsakingą požiūrį į ES lėšų naudojimą. (išsamiau)
Inovacijų prizas 2014
2014-12-09
Šiemet jau dešimtus metus rengiamas nacionalinis konkursas „Inovacijų prizas 2014“ susilaukė gan didelio įmonių susidomėjimo. Buvo pateikta virš 100 paraiškų. Įmonės varžėsi „Inovatyvios įmonės“ ir „Inovatyvaus produkto“ kategorijose. (išsamiau)
Ukrainos-Lietuvos verslo delegacija dalyvauja verslo misijoje į Briuselį
2014-12-08
Gruodžio 9-11 dienomis virš 20 Ukrainos verslo ir verslo organizacijų atstovų dalyvauja Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) organizuojamoje aukšto lygio Ukrainos-Lietuvos verslo misijoje į Briuselį. (išsamiau)
Inovacijų konferencija
2014-12-08
Gruodžio 9 d. vyks Tarptautinė inovacijų konferencija „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį“ (išsamiau)
ES SF
2014-12-05
Skaidrumo siekiančios organizacijos, prisijungusios prie rugsėjį viešai pristatytos iniciatyvos „Jonvabaliai“, per nepilnus 3 mėnesius gyventojams pateikė detalią informaciją apie įgyvendintus projektus, kuriems panaudota beveik 350 mln. Lt ES investicijų. Prie iniciatyvos savanoriškai prisijungusių projektų vykdytojai aiškiau papasakojo kaip ir kur įgyvendinant projektus buvo panaudotos ES lėšos. (išsamiau)