Pasiūlymai įmonėms

Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva rengia nemokamą seminarą tema "Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos". (išsamiau)
2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)
Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė Deloitte jau aštuntus metus iš eilės pristato didžiausių Vidurio Europos bendrovių (tarp jų – ir Lietuvos) TOP 500-uką. Šiemet į šį sąrašą pateko 13 Lietuvos įmonių. (išsamiau)
Rugsėjo 16-18 dienomis Tamperėje (Suomija) vyks tarptautinė subkontraktavimo paroda ALIHANKINTA. (išsamiau)
Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija. (išsamiau)
Nedidelės įmonės arba verslininkai, atitinkantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statusą, gali kreiptis dėl paramos inovacijoms diegti pagal priemonę „Inočekiai LT“ ir įsigyti jiems reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų. (išsamiau)

Naujienos

Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo tarybų jungtinis posėdis
2014-10-01
Lietuvos pramonininkų konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacija, organizuoja Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo tarybų jungtinį posėdį, kuris vyks š.m. spalio 23 d. Kijeve. (išsamiau)
LPK pozicija - Dėl Jungtinėje Karalystėje rekomenduojamos „mišrios" maistingumo ženklinimo sistemos
2014-10-01
Lietuvos pramonininkų konfederacijos pozicija: Dėl Jungtinėje Karalystėje rekomenduojamos „mišrios" maistingumo ženklinimo sistemos (išsamiau)
Kvietimas i BaltPrint konferenciją
2014-10-01
Lietuvos spaustuvininkų asociacija kviečia į tarptautinę konferenciją BaltPrint susitikti Vilniuje su pasaulinio lygio spaudos pramonės ekspertais, sužinoti naujausią informaciją, skatinančią teisingus Jūsų verslo sprendimus. Konferencija vyks Radisson Blu viešbučio konferencijų cente, Konstitucijos pr. 20, Vilnius, š. m. spalio 16-17 d. (išsamiau)
Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ lankytojų laukia malonūs gomuriui patyrimai
2014-09-30
Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ lankytojų laukia malonūs gomuriui patyrimai Degustacijos – sudėtinė parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ dalis, kuri sulaukia itin didelio parodos lankytojų susidomėjimo. Pastebėję, kad pirkėjų meilę išties galima pelnyti per skrandį, šiemet Lietuvos gamintojai paruošė dar daugiau kokybiškų ir skanių parodos eksponatų. (išsamiau)
Žvilgsnis į ateities energetiką: laisvoji elektros rinka
2014-09-29
Už elektros rinkos plėtrą Lietuvoje atsakingas elektros perdavimo operatorius „Litgrid“ kviečia Jus į spalio 2 d. Vilniuje ir spalio 9 d. Kaune vyksiančius nemokamus seminarus „Žvilgsnis į ateities energetiką: laisvoji elektros rinka“. (išsamiau)
Išrinktas LATIA prezidentas
2014-09-26
Lietuvos aprangos ir Tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) prezidiumo posėdžio metu išrinktas LATIA Prezidentas naujai 2014-2016 m. kadencijai. Juo tapo p. Aurimas Palevičius, ėjęs LATIA Prezidento pareigas nuo 2013 m. gegužės 8 d. (išsamiau)
Kontaktų mugė
2014-09-25
Spalio 18-22 dienomis Lietuvoje (Vilniuje, Marijampolėje bei Šiauliuose) vyks Lietuvos diplomatų, atstovybėse kuruojančių ekonominius klausimus, komercijos atašė ir Verslios Lietuvos atstovų susitikimo renginiai, kurie derinami su dalyvavimu tarptautinėje tekstilės, aprangos ir ekologiškų inovacijų parodoje bei “Gazelės” konferencijoje Šiauliuose. (išsamiau)
LPK KONKURSAS „LIETUVOS METŲ GAMINYS 2014“
2014-09-24
Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia dalyvauti nacionaliniame konkurse "Lietuvos metų gaminys 2014". (išsamiau)