Pasiūlymai įmonėms

Aplinkos ministerija patvirtino LAAIF (Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo) finansavimo kryptis 2015 metams. (išsamiau)
Vasario 5 d. viešbutyje Radisson Blu, Konstitucijos pr. 20, Vilnius, vyks panelinė diskusija "„Mokestinės, teisinės ir darbo rinkos tendencijos 2015 metams". (išsamiau)
Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)

Naujienos

Sūris
2015-02-27
„Liliputui“ Europos Komisija suteikė išskirtinio gaminio statusą (išsamiau)
"BUSINESS SWEDEN"  KAIP SĖKMINGAI ĮŽENGTI Į NAUJAS RINKAS
2015-02-24
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su "Business Sweden" biuru Rytų ir Vidurio Europai, kovo 5 d. viešbutyje "Kempinski Hotel Cathedral Square" (Universiteto g. 14, Vilnius) kviečia įmones užmegzti verslo ryšius su Švedija bei perimti didžiausios investuotojos ir ekonominės partnerės Lietuvoje patirtį, žvelgiant į naujas rinkas visame pasaulyje. (išsamiau)
Skaitmeninė vidaus rinka ir pramonės konkurencingumas
2015-02-23
Vasario 24 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje buvo organizuojamas susitikimas - diskusija tema: "Skaitmeninė vidaus rinka ir pramonės konkurencingumas". (išsamiau)
Susitikimas su Ukrainos pramonininkų konfederacijos atstovais
2015-02-18
Vasario 20 d.LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo taryba kvietė verslo bendruomenę į susitikimą su Ukrainos verslininkų ir pramonininkų sąjungos prezidentu (USPP) Anatolijumi Kinachu, Ukrainos bei Lietuvos diplomatais. (išsamiau)
Susitikimas su atidarytos Izraelio atstovybės Lietuvoje ambasadoriumi
2015-02-13
Vasario 12 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje lankėsi naujai atidarytos Izraelio atstovybės Lietuvoje ambasadorius Amir Maimon. Susitikimo metu buvo aptartos Lietuvos ir Izraelio verslo bendradarbiavimo plėtros galimybės. (išsamiau)
VALSTYBINĖS ŽEMĖS BEI MIŠKO SKLYPŲ PARDAVIMO IR NUOMOS  AUKCIONŲ VYKDYMAS INTERNETE
2015-02-12
Informuojame, kad valstybės įmonė Valstybės žemės fondas teisės aktų nustatyta tvarka sėkmingai organizuoja ir vykdo valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus. Nuo šiol aukcionų skelbimas, dokumentų pateikimas, nuomos ir pardavimo aukcionai vyks tik elektroninėje erdvėje. (išsamiau)
Turizmo lūksčiai
2015-02-11
Vasario 12 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija antrą kartą pristatė turizmo sektorių atstovaujančių įmonių vadovų apklausą - Turizmo lūkesčių indeksą (TLI) žurnalistams. (išsamiau)
Verslo misija į Armėniją
2015-02-11
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) rengia verslo vadovų delegacijos, vadovaujamos LPK prezidento Roberto Dargio, vizitą į Armėniją kovo 23-25 d. (išsamiau)