Pasiūlymai įmonėms

Lapkričio 11 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su VšĮ „Versli Lietuva“ ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į nemokamą seminarą tema „Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką. Aktualijos ir naujienos“. (išsamiau)
Lietuvos ambasada Danijoje spalio 1 d. dalyvavo Danijos Pramonininkų konfederacijos organizuotame „Fehmarnbelt“ (tunelio tarp Danijos ir Vokietijos) projekto pristatyme verslininkams (planuojamas projekto užbaigimas – 2021 m.). (išsamiau)
„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui. (išsamiau)
Spalio 9 d. LR Ūkio ministerija ir Europos Komisija organizuoja forumą „Remaining obstacle to a fully functioning Single Market for services“, kuris vyks Crowne Plaza Vilnius viešbutyje, M.K. Čiurlionio g. 84. (išsamiau)
Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva rengia nemokamą seminarą tema "Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos". (išsamiau)
2014 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyks konferencija „Euras Lietuvoje: viena rinka, viena valiuta, bendra ateitis“. (išsamiau)

Naujienos

Konkurencijos teisė
2014-11-25
Gruodžio 2 d. viešbutyje „Novotel Vilnius Centre“, Gedimino pr. 16, Vilniuje, kviečiame dalyvauti konkurencijos teisės konferencijoje „Įmonių kontrolė: ir traukia, ir baugina“ 2014 m. (išsamiau)
Armėnijos - Lietuvos verslo forumas
2014-11-17
Lapkričio 27 d. 14 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijos didžiojoje salėje (A.Vienuolio g. 8 IV a.) vyks Lietuvos pramonininkų kofederacijos (LPK) ir Armėnijos vystymosi agentūros (ADA) organizuojamas Armėnijos – Lietuvos verslo forumas. (išsamiau)
Finansų ministras pristatys 2015 m. biudžeto projektą ir jo surinkimo prielaidas verslui
2014-11-13
Lapkričio 18 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (A.Vienuolio g. 8, IV auk.)Finansų ministras Konsultacinio posėdžio metu pristatė 2015 m. biudžeto projektą ir jo surinkimo prielaidas verslui. (išsamiau)
Švietimas
2014-11-13
Lapkričio 19 d. Lietuvos Respublikos Seime LR Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komitetas, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija rengė konferenciją: LIETUVOS ŠVIETIMO SISTEMA: AR PATEISINAMI VISUOMENĖS IR VERSLO LŪKESČIAI?. (išsamiau)
ISM LPK
2014-11-12
Lapkričio 20 d., kviečiame į projekto „Inovacijų vadyba ir ekonomika“ konferenciją kaip atskleisti inovacijų ir kūrybiškumo galią versle „2Innovate: Decoding Entrepreneurship“. Konferencijos rengėjai ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos inovacijų centru bei Vilniaus dailės akademija. (išsamiau)
Verslo aplinkos darbo grupės posėdis
2014-11-12
Lapkričio 10 d. Ūkio ministerijoje įvyko Verslo aplinkos darbo grupės posėdis, kuriame buvo svarstomi kai kurie su euro įvedimu susiję ir verslui aktualūs klausimai. (išsamiau)
Seminaras "Kaip įveikti sandorių kainodaros iššūkius".
2014-11-11
Kviečiame į UAB ,,Rödl & Partner“, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamą seminarą ,,Kaip įveikti sandorių kainodaros iššūkius“. Seminaras vyks 2014 m. lapkričio 25 d. (antradienį) viešbutyje „Novotel Vilnius Centre“ (Gedimino pr. 16, Vilnius). (išsamiau)
DI
2014-11-11
Pramonininkai galės naudotis danų eksporto rinkų paieškos patirtimi (išsamiau)