Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kreipėsi į savo narius, prašydama birželio pirmas dvi savaites dalį savo ir savo darbuotojų laiko skirti moksleiviams.

Tokios iniciatyvos buvo imtasi po to, kai viešojoje erdvėje prasidėjo diskusija apie tai, kad mokyklose (ypatingai regionuose) prailginus mokslo metus, kyla daug problemų, nes moksleiviai neturi užimtumo.

„Labai tikimės, kad savivaldos ir mokyklų aktyvumas bei mūsų verslo geranoriškumas padės sukurti moksleiviams pridėtinę vertę. Manau, kad tai būtų puiki proga moksleiviams praplėsti savo žinias apie verslumą, sužinoti kuo gyvena mūsų pramonė, kokios specialybės, kokios žinios dabar yra reikalingos. Labai svarbu, kad jie gyvai pamatytų ką veikia ir kaip veikia mūsų įmonės. Nuolatos raginu mūsų verslą skirti laiko ir apsilankyti mokyklose, papasakoti apie verslumą, drąsą priimti sprendimus ir žinias, kurios reikalingos šiandien. Galbūt mokiniai ateityje ne tik pakartos tai ką išgirdo iš mūsų, bet po kelerių metų ateis su naujomis idėjomis ir padarys geriau nei buvo daroma iki šiol,“ – sako LPK prezidentas Robertas Dargis.
Apie šią iniciatyvą yra informuotos savivaldybės, prašant šią informaciją paskleisti mokykloms. Nors laiko liko nedaug, bet ir kelių mokyklų kiekviename mieste atėjimas į įmones ar verslininkų apsilankymas jose sukurs pridėtinę vertę vaikams.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

No results found.

FACEBOOK