KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas startuoja su nauju projektu „Verslo ir pramonės problemų matematinio sprendimo dirbtuvės“ ir kviečia jose dalyvauti Lietuvos verslo ir pramonės įmones.

Pirmą kartą Lietuvoje ir šiaurės rytų Europoje rengiamos vienos savaitės trukmės pramonės ir verslo problemų sprendimo dirbtuvės –mathforbusiness.ktu.edu. Dirbtuvės vyks 2017 metų birželio 12–16 dienomis Palangoje.

Renginio idėja – įmonė, turinti gamybinę, technologinę, verslo planavimo, logistikos ar kitą problemą, o galbūt tiesiog idée fixe, gali pateikti ją dirbtuvių organizatoriams.

Renginio formatas –  matematikos mokslininkų komanda dirba prie atrinktų problemų ir ieško geriausio būdo ją išspręsti. Įmonės atstovas dalyvauja problemos sprendimo procese kaip konsultantas, galintis atsakyti į visus komandos klausimus.

Renginio rezultatas – įmonei pateikiamas problemos sprendimas arba nurodomi problemos sprendimo etapai ir rekomendacijos.

Tokie renginiai pasaulyje yra labai populiarūs, nes per sąlyginai trumpą laiką ir su minimaliomis sąnaudomis galima gauti atsakymus į ilgai kankinusius klausimus ar išgvildenti naują idėją.

Kviečiame įmones aprašyti savo problemą iki balandžio 15 dienos užpildant elektroninę registracijos formą mathforbusiness.ktu.edu.


Daugiau informacijos:

ARTIMIAUSI RENGINIAI

15 Gruodis

Konkurso “Lietu...

  • Konkurso “Lietuvos metų gaminio 2017” nugalėtojų apdovanojimas

FACEBOOK