[/su_column]

LPK kalėdinis vakaras

2017 m. gruodžio 15 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame renginyje kaip ir kasmet pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“,Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus.

Apdovanojimų foto albumas

Inovacijų apdovanojimų foto albumas

Šventės foto albumas

[/su_row] [/su_column]

Vyriausybėje paskelbti “Metų gaminio 2017” nugalėtojai

Vyriausybėje gruodžio 15 d. įvyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Jau 21 kartą Lietuvos pramonininkų konfederacija rengia konkursą, skirtą įvertinti ir  pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir projektus bei paslaugas. Šiemet nugalėtojams įteikti 67 medaliai: 62 aukso ir 5 sidabro.

Lietuvos metų gaminio 2017 medalių laimėtojai čia

[/su_row]

 

[/su_column]

XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2017 m. gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyko XIII-asis Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Forume aptarti transporto, logistikos ir krovos, atsinaujinančių ir vietinių energijos šaltinių, investicijų ir finansavimo bei turizmo klausimai. Diskutuota apie naujų bendradarbiavimo formų tarp Lietuvos ir Baltarusijos verslo įmonių galimybes.

ŽIŪRĖTI


 

2017 m. LPK metinė konferencija

Balandžio 27 d. vyko LPK metinė konferencija, kuri rengiama kasmet, jos metu tvirtinama metinė LPK veiklos ataskaita. Konferencijos metu taip pat įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo 2016“ ir V.A.Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


 

LPK prezidento ir VU TSPMI studentų diskusija

LPK prezidento ir VU TSPMI studentų diskusija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto 25-ojo gimtadienio proga su Instituto studentais ir dėstytojais LPK prezidentas Robertas Dargis diskutavo apie tai, kas formuoja asmeninę atsakomybę už valstybę. Nuotraukos: VU TSPMI/ Vytas Neviera.

ŽIŪRĖTI


LPK konferencija „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų“

LPK konferencija „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų“

Didėjant neapibrėžtumui pasaulyje, daugės ekonominių iššūkių, kurie neišvengiamai palies mažą ir atvirą Lietuvos ekonomiką. Nors šiuo metu stiprų mūsų ekonomikos pulsą padeda palaikyti ES investicinių fondų parama, ne paslaptis, kad po 2020 metų ji ženkliai sumažės. Ar esame tam pasiruošę? Apie tai diskutuoti ir išeičių ieškoti 2016 m. vasario 2 d. verslo ir politikos lyderius kvietė Lietuvos pramonininkų konfederacija.

ŽIŪRĖTI


LPK kalėdinis vakaras

LPK kalėdinis vakaras

2016 m. gruodžio 16 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame renginyje kaip ir kasmet pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“,Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus.

ŽIŪRĖTI


„Lietuvos metų gaminys – 2016“ apdovanojimai

„Lietuvos metų gaminys – 2016“ apdovanojimai

2016 m. gruodžio 16 d. paskelbti Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ nugalėtojai. Konkursu siekiama didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

ŽIŪRĖTI


Susitikimai su politinėmis partijomis

LPK narių susitikimai su politinėmis partijomis

2016 m. rugsėjo pradžioje LPK rengė susitikimų su politinėmis partijomis ciklą, kurio metu pristatyti partijų rinkiminių programų prioritetai ir darbai artimiausiems ketveriems metams.

ŽIŪRĖTI


LPK IX-asis suvažiavimas

LPK IX-asis suvažiavimas

Gegužės 11 d. vykęs LPK suvažiavimas šaukiamas kas ketveri metai, jo metu renkamas ir tvirtinamas LPK prezidentas. 2016 m. gegužę suvažiavimo metu taip pat įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo 2015“ ir V.A.Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


Konferencija apie jaunimo nedarbą

Konferencija apie jaunimo nedarbą

Lietuvoje pasitenkinimas darbu yra žemas, emigracija aukšta, o pačioje darbo rinkoje trūksta jaunų kvalifikuotų ir įgudusių darbuotojų. Siekiant prisidėti prie Lietuvos jaunimo nedarbo problemų sprendimo, balandžio 15 d. Seime LPK organizavo konferenciją „Jaunimo garantijos Lietuvoje. Naujas požiūris ir komunikacijos galimybės“. (LRS nuotraukos)

ŽIŪRĖTI


IMG_7432

Bendras Vyriausybės ir LPK prezidiumo posėdis

2016 m. balandžio 18 d. bendrame Vyriausybės kabineto narių ir LPK prezidiumo posėdyje aptartas Vyriausybės programos įgyvendinimas, taip pat svarbiausi šalies ūkio plėtros, regionų vystymo, socialinių, švietimo ir kiti klausimai, pristatyti aktualūs LPK pasiūlymai.

ŽIŪRĖTI


IMG_7922

Konferencija-diskusija „Ateities mokykla. Pokyčiai šiandien“

Suprasdama, koks svarbus vaidmuo, keičiant mokyklą ir užtikrinant brandžios asmenybės joje ugdymą, tenka mokytojui, LPK 2016 m. vasario 5 d. surengė tarptautinę konferenciją-diskusiją „Ateities mokykla. Pokyčiai šiandien“, kurioje kartu su mokytojais aptarėme, kokie pokyčiai būtini mokyklose, koks vaidmuo šiame etape turi tekti valstybei, verslui, savivaldybei ir tėvų bendruomenėms.

ŽIŪRĖTI