Naujausias “Frascati” vadovo leidimas jau prieinamas ir lietuvių kalba. Jame sukauptos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros duomenų rinkimo bei teikimo rekomendacijos.

“Frascati: vadovas  – tai tiesesnis kelias šalies verslininkams, vykdantiems mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas, į valstybės teikiamą paramą ir pelno mokesčio lengvatą bei MTEP naudojamo ilgalaikio turto amortizaciją. Šis dokumentas ne tik apibrėžia MTEP sąvokas, pateikia detalią šių apibrėžimų interpretaciją, nustato rodiklius, kuriais matuojamos MTEP veiklos rūšys,  bet ir geriau atskleidžia verslo išlaidų MTEP veiklai matavimo problematiką, paaiškina, kaip ir kokios mokesčių lengvatos gali būti taikomos subjektams, vykdantiems MTEP veiklą.

“Frascati” vadovo vertimą inicijavo Lietuvos inovacijų centras, įgyvendinantis Europos regioninio plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Inovacijų konsultacinės ir paramos paslaugos verslui (InoSpurtas)“.

Naujausią “Frascati” vadovą lietuvių kalba galima rasti čia.

“Frascati” vadovas yra Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos reguliariai leidžiamas standartas, parteikiantis MTEPI veiklos gaires, kurių pagrindu valstybės formuoja ir reglamentuoja MTEPI politiką.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

28 Lapkritis

Kviečiame į susitik...

  • Kviečiame į susitikimą su ES paramos agentūrų atstovais apie šiuo metu galiojančius ir planuojamus paramos kvietimus verslo įmonėms
29 Lapkritis

Mokymai “Intele...

  • Mokymai “Intelektinės nuosavybės vertė pramonės įmonėms”

FACEBOOK