• Event Time:

Vidaus reikalų ministerija kviečia į tradicinį Regioninės politikos pavasario forumą kartu pasikalbėti apie regioninės politikos viziją naujam finansiniam laikotarpiui, regionų išskirtinumą, bendradarbiavimą, institucijų veiklą.

Numatoma, kad renginyje dalyvaus Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Finansų ministras Vilius Šapoka, Europos Komisijos atstovai, taip pat miestų merai ir savivaldybių atstovai, ekonomistai, teisininkai, verslininkai, visuomenininkai ir žiniasklaidos atstovai.

Šiemet pirmą kartą dalyvius pakviesime ir į pranešimų sesiją. Kol pagrindinėje erdvėje vyks diskusijos apie funkcinius regionus ir regioninių institucijų vaidmenį, mažojoje salėje savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalinsis miesto įvaizdžio kūrimo specialistai, visuomenininkai, bus dalinamasi įžvalgomis apie bendruomeniškumą, gyventojų įtraukimą ir aktyvumo didinimą.

Renginys vyks gegužės 2 d., ketvirtadienį, Kaune, KTU Santakos slėnyje (K. Baršausko g. 59).

Maloniai prašome registruotis paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimams kreipkitės: lina.motuzyte@vrm.lt, 864604123