• Event Time:
  • Location: Mažeikiai

Kviečiame Jus gegužės 22-23 d. dalyvauti Mažeikiuose vyksiančiame tarptautiniame renginyje, skirtame mašinų gamybos ir metalo gaminių pramonės profesionalams.

„Versli Lietuva“ ekspertas pristatys metalo pramonės sektoriaus Lietuvoje potencialą,  įmonės plėtros planais dalinsis AB ORLEN Lietuva atstovas. Pranešimus skaitys ir savo įžvalgomis apie verslo ir eksporto plėtrą  Šiaurės Europos šalyse dalinsis Norvegijos ir Suomijos įmonių (Econia Business Services Ltd., Gateway & Partners, Gateway Norway AS) vadovai.

Planuojama, kad renginyje dalyvaus specialistai ir verslininkai iš daugiau nei 20 užsienio kompanijų, dirbančių su metalo gaminiais, arba / ir potencialūs metalo gaminių ir montavimo paslaugų užsakovai (daugiausia iš Šiaurės Europos šalių).Tai puiki proga tiesiogiai užmegzti ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio metalo gaminių ir mašinų gamybos profesionalais ir potencialiais partneriais.

Renginio organizatoriai –  Mažeikių rajono savivaldybė,  Mažeikių verslininkų asociacija ir Versli Lietuva. Renginio partneriai – Šiaurės Europos šalių prekybos rūmai Lietuvoje, Lietuvos pramonininkų konfederacija,  AB „ORLEN Lietuva“, Mažeikių Politechnikos mokykla ir kt.

Gegužės 23 d. organizuojamos ekskursijos į Mažeikių rajono įmones – AB ORLEN Lietuva, UAB Western Fabrications, UAB ABF LT.

Renginys vyks anglų kalba.

Lietuvos įmonėms registracijos į renginį mokestis – 100 eurų įmonei (iki 2 dalyvių).

Daugiau informacijos ir registracija: info@mva.lt

  • Rolandas Lemežis (Mažeikių verslininkų asociacija), tel: 8-618-83311
  • Virgilijus Radvilas (Mažeikių rajono savivaldybė), tel: 8-630-52872