Informuoja, kad š.m. lapkričio pabaigoje (preliminariai 28 d.) Budapešte, Vengrijoje vyksta 7-asis Kinijos – Vidurio bei Rytų Europos šalių ekonomikos ir prekybos forumas, kurio formate Kinijos Bankas („Bank of China“) organizuoja specializuotą renginį – smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonių kontaktų mainus (China-CEEC SME‘s Matchmaking Event). Kviečiame įmones dalyvauti ir užmegzti vertingus kontaktus jūsų verslo sėkmei.

Pagrindinis Rytų ir Vidurio Europos bei Kinijos ekonominiam bendradarbiavimui skirtas renginys – Kinijos- Rytų ir Vidurio Europos šalių aukščiausio lygio vadovų susitikimas (16+1 formatas), kasmet rengiamas skirtingose šalyse su Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių vyriausybių vadovais. Kinijos prekybos ministerija organizuoja paralelinį renginį verslui – Kinijos – Rytų ir Vidurio Europos prekybos forumą, kuris sukviečia verslininkų delegacijas iš Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos diskusijai skirtingomis temomis. Detalesnė infromacija jau netrukus.

Kviečiame registruotis į Kinijos – Rytų ir Vidurio Europos šalių SVV įmonių kontaktų mainų renginį (China-CEEC SME‘s Matchmaking Event). Renginio organizatoriai, remdamiesi įmonių pateikta informacija, atrenka strategiškai  tinkamus Kinijos pusės verslininkus, kurie domisi verslo galimybėmis su Europos įmonėmis, ir organizuoja tiesioginius susitikimus. Šių metų renginyje išskirtos tokios kryptys:

Aukštosios technologijos (High-Tech)
IT ir Internetas
Medicina
Dirbtinis intelektas
Aplinkos apsauga
Įranga gamybai ir logistikai
Moderni žemdirbystė

 Registracija į renginį vykdoma tinklapyje

Daugiau informacijos apie renginį čia

Kviečiame LPK narius ir suinteresuotas įmones dalyvauti renginyje.

Susidarius didesnei vykstančiųjų grupei, LPK planuoja organizuoti verslo misiją į Budapeštą, vadovaujamą LPK vadovės p. Giedrės Švedienės, ir dalyvauti 16+1 formato paraleliniuose renginiuose skirtuose verslui. Taip pat planuojama papildoma LPK verslo misijos dalyvių programa.

Daugiau informacijos suteiks Jūratė Balytovienė, el. paštu jurate@lpk.lt