• Renginio laikas:

Š. m. vasario 6 d. vyks prezidiumo posėdis, kuriame Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo nariai, regioninių ir šakinių asociacijų vadovai, įmonių atstovai kartu su Lietuvos Respublikos finansų ministru Viliumi Šapoka aptars 2018 m. Lietuvos finansų sistemos perspektyvas, aktualijas, Lietuvos ambiciją tapti Fintech centru.

Finansų ministras pristatys šių metų ministerijos veiklos prioritetus, planuojamus pokyčius, kurie aktualūs verslui, atsakys į prezidiumo narių, verslo atstovų klausimus.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Preliminari darbotvarkė:

9:00 – 10:00 val. – Organizaciniai klausimai. Dalyvauja tik prezidiumo nariai

10:00 – 11:00 val. – susitikimas su Finansų ministru Viliumi Šapoka

11:00 – 11:20 val. – “Google Digital Garage”  skaitmeninės rinkodaros, komunikacijos ir priemonių pristatymas

11:20 – 11:30 val. –  “Patirties partneriai LT” projekto pristatymas

11:30 – 12:00 val. – Organizaciniai klausimai.

Data: 2018 m. vasario 6 d.

Laikas: 09:00 – 12:00 val.

Vieta: LPK didžioji salė, 4 a.  A. Vienuolio g. 8, Vilnius

Registracija čia

——————-

LPK kartu su 5 didžiausiais Lietuvos universitetais – Vilniaus universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Kauno technologijos universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu ir Klaipėdos universitetu inicijuoja bendrą projektą „Patirties partneriai LT“, kurio tikslas – gerinti Lietuvos aukštojo mokslo kokybę, užtikrinant kokybišką ir efektyvų studentų paruošimą sėkmingai integruotis į darbo rinką. Projekto įgyvendinimo metu bus organizuojami verslo ir mokslo bendradarbiavimo renginiai, mokymai dėl sumaniųjų praktikų metodologijos. Tarpdisciplininės studentų grupės praktikos metu spręs įmonės pateiktą verslo atvejį. Viso proceso metu yra užtikrinamas tęstinumas ir nuolatinis palydėjimas, kuomet praktikos vadovai dalijasi teorinėmis žiniomis, mentoriai – praktinėmis žiniomis iš įmonių pusės. Per 2018-2019 metus 480 studentų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atliks sumaniąją praktiką.

——————-

Verslui reikia būti ten, kur yra jo klientai, o pasaulis kraustosi į internetą. Siekdama sėkmingos veiklos, įmonė, nepriklausomai nuo jos dydžio, turi tapti ir išlikti matoma internete, suburti klientų ratą bei efektyviai su jais komunikuoti. „Google Digital Garage“ prezentacijos metu skaitmeninės rinkodaros ekspertas Paulius Milišauskas pasidalins komunikacijos principais ir priemonėmis, aktualiomis tiek besikuriančiam, tiek ir pažengusiam verslui. Ši koncentruota apžvalga padės suprasti, kokiais būdais įmonės gali pritraukti naujus ir išlaikyti esamus klientus, taikydamos pagrindinius skaitmeninės komunikacijos įrankius.

Data: 2018 vasario 6 d.

Pradžia: 09:00 val – 10:00 val. tik prezidiumo nariams

               10:00 val – 12:00 val atviras prezidiumo posėdis su Finansų ministru

Vieta: LPK, Vienuolio 8, Vilnius, 4 a. didžioji salė