• Renginio laikas:

Š. m. vasario 20 d. 10:00 val. kviečiame į konsultacijų renginį, kuriame verslo praktikai kalbės ir dalinsis įžvalgomis įmonėms aktualia inovacijų vadybos bei klasterizacijos vertės temomis.

Praktines patirtis pateiks:

Neda Nordin, NORD INNO vadovė, kurios specializacija – konsultacijos inovacijų vadybos ir verslumo tematika. Klientai: švedų ir Lietuvos įmonės. Daugiau info http://nordinno.se/about/index.html

Pranešimas – “Inovacijų valdymas – naujos vertės kūrimas praktiškai“

Dr. Artūras Jakubavičius, Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas

Pranešimas – Klasterizacijos siūloma pridėtinė vertė bei egzistuojančios paramos priemonės

Inovacija apibrėžiama įvairiai, tačiau neapsiriboja tik išskirtinai naujais produktais. Apibendrinus, tai naujų idėjų, technologijų ir metodų pritaikymo metu sukuriamas rezultatas, kurio forma yra naujas arba patobulintas produktas, prekė, paslauga, gamybos ar paslaugų teikimo būdas, veiklos ar rinkodaros organizavimo procesas.

 

Holivudas, Volstrytas, Silicio slėnis – tai tik keli puikūs klasterizacijos pavyzdžiai.

Daugiau nei pusėje Europos šalių į klasterius susiburia 30-60% įmonių. Europoje veikia apie 3 tūkst. stiprių klasterių, juose dirba 54 mln. specialistų, kurie gauna bent 3 % didesnius atlyginimus. Įmonės, priklausiusios klasteriui, lengviau prisitaikė ir net buvo pelningos 2008 m. krizės laikotarpiu.

————————–

Data: vasario 20 d.

Pradžia: 10:00 val.

Vieta: LPK, Vienuolio 8, 4 a. didžioji salė

Registruotis čia

Daugiau informacijos: Asta Svirinavičiūtė, asta.svirinaviciute@lpk.lt, 8 696 17665