• Renginio laikas:
  • Vieta: Lietuvos pramonininkų konfederacija

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) naujai Vyriausybei ir Seimui siūlo įvairias priemones, kaip stiprinti šalies regionus, kurie vis dažniau susiduria su ekonomikos lėtėjimu, kvalifikuotų darbuotojų trūkumu, verslo plėtros ir investicijų pritraukimo iššūkiais.

Siūloma įgyvendinti priemones, užtikrinančias esminius regioninės politikos pokyčius: verslo sąlygų gerinimą, investicijų pritraukimą, vietinės darbo jėgos išsaugojimą ir demografinių pokyčių suvaldymą.

LPK, siekdama kryptingo regioninės politikos formavimo ir regioninių iniciatyvų įgyvendinimo, stiprina bendradarbiavimą su Lietuvos savivaldybių asociacija ir pasirašo bendradarbiavimo sutartį.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos bendradarbiavimo sutarties pasirašymas vyks  kovo 28 d. 12.30 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (Vienuolio g. 8, Vilnius, IV a.). Maloniai kviečiame dalyvauti ne tik LPK narius, bet ir žurnalistus, visuomeninių organizacijų atstovus.


PROGRAMA

12.30  val. LPK viceprezidento regioninei politikai Alvydo Stulpino įžanginis žodis

12.35 val. bendradarbiavimo sutarties tarp Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) ir Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) pasirašymas

12.40 val. LSA prezidento Ričardo Malinausko pasisakymas

12.50 val.  LPK prezidento Roberto Dargio pasisakymas

13.00 val. Klausimai – atsakymai

13.15 val. VDU tyrimo „Lietuvos gyventojų požiūris į savivaldą“ pristatymas (pristato doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė, Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Sociologijos katedra)

13.45 val. Klausimai-atsakymai