Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje įvyko 20-oji Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojama Statybininko dienos šventė, pritraukusi beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos. Statybininko dienos šventė – tai profesinė šventė, kuri 2000-iais metais buvo įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, siekiant pagerbti visus Lietuvos statybininkus.  

Renginio metu geriausiems šalies statybininkams buvo įteiktos Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Lietuvos inžinierių sąjungos ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje. Lietuvos statybininkų asociacija Statybininko garbės ženklus šiemet įteikė keturiems nusipelniusiems asmenims: Kęstučiui Tamošiūnui (AB „Panevėžio statybos trestas“), Sigitui Aglinskui (UAB „YIT Lietuva“), Rimantui Kupliauskui (UAB „Grinda“) ir Stasiui Sugintui (UAB „Raseinių statyba“). Šis apdovanojimas skiriamas už atsakingą darbą, profesionalumą ir svarų indėlį, siekiant statybos sektoriaus pažangos.

„Būkime inovatyviais ir nebijokime pokyčių, dirbkime profesionaliai ir kokybiškai, siekime bendrystės ir ilgalaikės vertės. Laikykime statybininko profesijos prestižo atkūrimą savo uždaviniu ir stenkimės tai daryti kasdien. Tik veikiant kartu, galime eiti statybos sektoriaus pažangos keliu!”, – atidarydamas šventę kalbėjo Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, Dalius Gedvilas. Jis džiaugėsi gausiu kasmet susirenkančių statybos sektoriaus ir valstybinių institucijų atstovų būriu pagerbti nelengvą statybininko profesiją.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis savo kalboje taip pat pažymėjo bendradarbiavimo ir bendrystės svarbą, siekiant pažangos. „Bendradarbiavimas sąlygoja, kad žmonių visuomenė iškilo į viršų ir šiandien tik nuo mūsų bendradarbiavimo priklauso kiek mes galime pasiekti. Pagalvokim apie kitą. Pagalvokim ne tik apie savo interesą. Pagalvokim kaip kartu galime padaryti daugiau, kaip kartu galime sukurti daugiau“, – sakė jis.

Šventėje taip pat vyko ir jau tradicine tapusi Statybininkų olimpiada, kurioje rungėsi 75 azartiškai nusiteikę dalyviai, atvykę iš visų Lietuvos regionų savo jėgas išbandyti krepšinio, tinklinio ir smiginio varžybose.

Renginio svečiai turėjo galimybė pasiklausyti Roko Spalinsko bei džiazo grupės „Hit Kick“ atliekamų kūrinių.

Renginio rėmėjai: UAB „Raseinių statyba“, UAB „Hidrostatyba“, UAB „Layher Baltics“, UAB „Cramo Baltics“, UAB „INHUS“, UAB „Peikko Lietuva“, UAB „Klaipėdos monolitas“.

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI

22 Jan

Diskusija dėl ES dau...

  • Diskusija dėl ES daugiametės finansinės programos 2021-2027 m. ir galimybių Lietuvos verslui

FACEBOOK